Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím
Potřebujete poradit? VOLEJTE:       (+420) 257 712 917

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě společnosti F. W. Tandoori

Společnost F.W.Tandoori s.r.o. byla založena roku 1992 s cílem zaplnit v té době prázdné místo na českém trhu – segment asijských gastronomických specialit. Tato rodinná a ryze česká společnost začala na počátku své činnosti dovážet z Anglie širokou škálu indických koření a kořenících směsí.


Postupně rozšiřovala počet položek na základě požadavků zákazníků, v té době především nově vznikajících restaurací a specializovaných obchodů.

V polovině 90. let, s nástupem společností provozujících sítě hypermarketů a supermarketů, nastal bouřlivý rozvoj naší firmy, který pokračuje i v tomto roce.

Postupně jsme začali dovážet zboží z jednotlivých asijských zemí, především z Číny, Thajska a Vietnamu, a pokračovali v trendu rozšiřování nabídky asijských gastronomických specialit.

Logickým krokem tohoto rozvoje bylo otevření pobočky v Brně, která je od roku 1997 k dispozici moravským zákazníkům a nyní je využívána i k zásobování zákazníků na Slovensku. Nárůst objemů dovážených asijských gastronomických specialit umožnil firmě postupně získat výhradní distribuční práva významných asijských producentů pro Českou a Slovenskou republiku. Jmenujme především značku Pearl River Bridge největšího čínského výrobce vysoce kvalitních sojových omáček Guangdong Foodstuffs Corp., značku Exotic Food zahrnující širokou škálu vysoce kvalitních thajských produktů v mimořádně přitažlivém designu obalu, značku Long Life reprezentující velmi oblíbené asijské těstoviny na našem trhu, značku Choya zastoupenou vysoce kvalitními japonskými víny, značku Mida´s představující širokou nabídku autentických indických chutneys, pickles a past, či originální thajské pivo značky Singha.

Námi dovážené speciality lze najít především v mezinárodních řetězcích Makro (Metro SK), Ahold (Hypernova, Albert), Globus, Tesco (Tesco SK), Billa a Coop Terno, dále na pultech mnoha specializovaných obchodů, obchodů zdravé výživy atp. Významnou část naší klientely představují restaurace renomovaných hotelů, specializované restaurace na asijskou kuchyni, ale i řada běžných restaurací, cateringové společnosti, firmy vyrábějící hotové pokrmy atd. S rozvojem e-commerce lze naše produkty koupit v internetových obchodech:rohlik.cz, kolonial.cz, kosik.cz.

 

 Výhradní dovozce

Vlastníme výhradní dovozní práva klíčových značek: 

EXOTIC FOOD, PEARL RIVER BRIDGE (PRB), SINGHA, FLYING GOOSE atd. zaručující nejlepší možnou cenu na trhu

 

Obchodní značky

Exotic Food      Pearl River Bridge    Singha Beer     Choya Relax        Chaokoh        Nhan   Grante

     AROY-D         Mida's       Thai PrideGraceVimixa